Blog

Think You're Cut Out for Doing horoskopi javor? Take This Quiz

Posted by e2fmlzy744 on November 6, 2020 at 6:55 AM

Java fillon me diellin në Peshorja që formon një shesh me Jupiterin në Bricjap. Dielli në Peshore dëshiron të qetësojë kërkesat e të gjithëve dhe Jupiteri tek Bricjapi ka një oreks të pangopur për sukses. Onlyshtë e natyrshme që nën këtë aspekt, për të ecur përpara, ne e angazhojmë shumë veten në projekte të punës dhe sakrifikojmë veten në karrierën tonë. Por përfundimisht, shtëpia e kartave prishet nëse përfundojmë me Huge premtime dhe nën-dorëzim për hir të të tjerëve, ndërsa sabotojmë veten në këtë proces.

Të martën, Mërkuri zyrtarisht stacionon retrogradë në ujërat e trazuar të Akrepit. Timeshtë koha që ne të vëmë veshjen tonë të scuba… sepse po shkojmë thellë! Për tre javët e ardhshme, Mërkuri nuk do të ketë frikë të bëjë duart e tij të ndyra. Mos u habitni nëse njerëzit nga e kaluara shfaqen dhe ndajnë disa informacione tronditëse me ju. E vërteta DO të dalë ndërsa for everyëndia i dërguarit përshkon cepat e errët dhe të errët të mendjeve tona. Thjesht jini të përgatitur të merreni me mesazhe të errëta nga nënvetëdija juaj ose një bisedë konfrontuese me dikë.

Po atë ditë, dielli në Peshoren harmonike ulet përballë Marsit retrograd në Sprint, i cili me siguri do të heqë peshoren në një mënyrë apo në një tjetër! Ne mund ta gjejmë veten duke pohuar veten, por në një mënyrë që mund të shkaktojë fileërkime ose mosmarrëveshje. Kompromisi është një faktor i rëndësishëm në marrëdhëniet tona, por jo nëse po çnderojmë nevojat tona themelore në këtë proces. Ne jemi duke mësuar se si të pajtohemi duke pohuar pavarësinë tonë dhe duke ruajtur paqen në këtë proces.

Themeli i partneritetit tonë më të rëndësishëm pëson një transformim kur dielli në Libra formon një shesh te Plutoni në Bricjap, duke na detyruar të veprojmë sipas diçkaje që u tha dhe që mund të tregonte shkatërrimin e një mënyre të vjetër të të qenurit. Ky është një aspekt për t'u parë, pasi sjell potencialin që mënyra e krizës të aktivizohet. Të Premten, me hënën e re që po ndodh në Peshoren, ne kemi një mundësi për t'u ndrequr me veten dhe të tjerët duke vendosur disa synime të reja se si të shfaqemi në biznesin tonë ose marrëdhëniet personale ndryshe.

Transitet kryesore të javës:

E diela ten/eleven - Dielli në Libra sheshi Jupiter në Bricjapi

E martë ten/13 - Mërkuri shkon retrograd në Akrep

E martë ten/13 - Dielli në Peshore përballë Marsit në Sprint

E enjte fifteen/ten - Dielli në sheshin Peshorja Pluto në Bricjap

E Premte ten/16 - Hëna e Re në Peshore

Për horoskopin tuaj javor, lexoni për shenjën tuaj në rritje / ngjitëse!

fo-auto

DASHI

Ju jeni kapur mes kërkesave të marrëdhënieve tuaja dhe angazhimit tuaj për karrierën tuaj këtë javë, e cila është një recetë për djegien e madhe. Shpresojmë që ju të keni marrë memo për Marsin retrograd dhe ngadalësuar. Rezistojini http://krokodili.al/horoskopi tundimit për të dhënë shumë nga vetja larg. Stacionet e merkurit retrogradojnë në shtëpinë tuaj të tetë të rilindjes dhe transformimit këtë javë, duke ju kërkuar që të lini pas një Variation të vjetër të vetes që nuk bën më jehonë me atë që po bëheni. Në mënyrë që feniksi të ngrihet, së pari duhet të dorëzoheni në Good day.

DEMI

Të ngarkosh veten me detyra joserioze për të shmangur marrjen e një kohe solo shumë të nevojshme vetes është një recetë për vetë-shkatërrim, Demi. Vetëvlerësimi juaj nuk varet vetëm nga ato që mund të bëni ose të siguroni për njerëzit. Ju jeni një burim vazhdimisht i besueshëm për të tjerët, por tani, Worldët po ju kërkojnë të vendosni përparësi për kënaqësinë tuaj. Timeshtë koha të jesh rrënjësisht i sinqertë me veten dhe njerëzit me të cilët je më afër.

Binjakët

Mërkuri, zoti i lajmëtarit dhe sundimtari juaj planetar do të stacionojnë retrogradë, duke ju kërkuar që të rishikoni dhe të hiqni dorë nga zakonet e përditshme që nuk mbështesin shëndetin dhe shëndetin tuaj të përgjithshëm. Marrëdhëniet tuaja po kalojnë një next të madh transformues këtë javë dhe mund të shfaqet një dramë miqësore - për Overall body Unwanted fat të mirë, hëna e re do t'ju lejojë të rikalibroni marrëveshjet tuaja të marrëdhënieve.

KANCERI

Dielli në Peshore po ndriçon shtëpinë tuaj të katërt të shtëpisë dhe familjes, sektori i tabelës tuaj që është afër dhe i dashur për ju, Kanceri. Kjo e bën një kundërshtim ndaj Marsit retrograd në shtëpinë tuaj të karrierës, duke u ndjerë pak si një tërheqje lufte midis tendencës për në shtëpinë tuaj dhe zbulimit të trajektores tuaj të karrierës. Nëse ndiheni të ngecur, të bllokuar ose sikur nuk mund të ecni përpara, ju mund të ktheni një qetësi të brendshme duke u kujdesur për bazën tuaj të shtëpisë. Mërkuri do të jetë duke kaluar një udhëtim intensiv retrograd në pjesën e tabelës suaj që merret me romanca, projekte krijuese dhe fëmijë, duke ju rreshtuar përfundimisht me dëshirat më të vërteta të zemrës suaj.

LUANI

Ju po përjetoni disa zbulime mjaft të thella për veten tuaj këtë javë, Leo, dhe nuk keni frikë t'i shprehni ato. Kjo mund të shkaktojë disa njerëz që nuk ndajnë të njëjtat pikëpamje si ju, por kjo nuk duhet t'ju ndalojë të flisni mendjen tuaj. Retrogradi i Merkurit i kësaj jave po sjell të gjitha sekretet e thella familjare, ato që mund të trondisin fuqishëm botën tuaj. Kjo është një kohë e shkëlqyeshme për t'u lidhur me prejardhjen tuaj dhe për të mësuar rreth modeleve që ju kanë mbajtur mbrapa për shumë kohë.

VIRGJRIA

Zoti i lajmëtarit dhe planeti juaj qeverisës Mercury stacionet retrogradojnë në shtëpinë tuaj të tretë të komunikimit

Categories: None

Post a Comment

Oops!

Oops, you forgot something.

Oops!

The words you entered did not match the given text. Please try again.

Already a member? Sign In

55 Comments

Reply Jamoscef
10:54 PM on May 30, 2021 
Thanks. Fantastic stuff!
https://topessaywritingbase.com/
Reply Jamoscef
2:59 PM on June 3, 2021 
Reliable stuff. Thank you!
https://service-essay.com/
how to write a visual analysis essay
essay rewriter
buy cheap essays
dissertation examples
how to write a concluding paragraph for an essay
my homework
essay writing services
argumentative essay
write argumentative essay
write my essays
fast custom essays
writing paper
college application essay service
https://contest101.webs.com/apps/guestbook/
Reply Jamoscef
4:10 AM on June 4, 2021 
You said that exceptionally well!
https://essayhelp-usa.com/
benefits of college education essay
homework now
online essay editing service
essay writing service
reflective writing essay
homeworks help
steps to write an argumentative essay
help in thesis writing
how to write 5 paragraph essay
define thesis
college essay help
thesis editing
parents writing college essays
https://smilevault1.webs.com/apps/blog/show/48256738-comprar-bitc
oins-con-tarjeta-de-cr
Reply Jamoscef
4:58 PM on June 4, 2021 
You actually explained that adequately.
https://bestessayseducationusa.com/
writing a research essay
how to write a research papers
what should be in a college essay
essay rewriter
writing opinion essay
college essay
going to college essay
paper help
essay writers for pay
good thesis statement
writing for life paragraphs and essays
homework help
what makes a good college essay
https://contest101.webs.com/apps/guestbook/
Reply Jamoscef
5:55 AM on June 5, 2021 
You said it very well..
https://topessaywritinglist.com/
how to write the best college essay
dissertation help
how to write a informative essay
thesis writing service uk
how to write compare and contrast essay
custom writing
essay on going to college
write my essays
what are college essays
phd thesis help
the help book essay
argumentative essay
how to write a good essay fast
https://contest101.webs.com/apps/guestbook/
Reply Jamoscef
3:36 PM on June 6, 2021 
With thanks! Lots of data!
canadian pharmacy
https://dannyspoolservice.webs.com/apps/guestbook/
Reply bitHaitly
5:54 AM on June 8, 2021 
buy viagra and cialis online
Reply Jamoscef
6:18 PM on June 8, 2021 
Nicely expressed without a doubt! .
https://topessaywritinglist.com/
college entrance essay
https://homeworkcourseworkhelps.com/
how to write a good admission essay
https://definitionessays.com/
how to write good college essays
https://englishessayhelp.com/
college essays
https://godsownloft.webs.com/apps/guestbook/
Reply Jamoscef
7:49 PM on June 9, 2021 
Terrific advice. Appreciate it.
https://essaypromaster.com/
how to write college essay
https://scoringessays.com/
essay writing services
https://bestessayseducationusa.com/
how to write an essay about yourself for college
https://topswritingservices.com/
essay writer funny
https://sirfshia.webs.com/apps/guestbook/
Reply Jamoscef
8:49 PM on June 10, 2021 
Valuable knowledge. With thanks.
https://englishessayhelp.com/
best college admissions essays
https://definitionessays.com/
college essay pdf
https://freeessayfinder.com/
how to write a thematic essay
https://essaypromaster.com/
descriptive essay writing
https://humorpeen0.webs.com/apps/blog/show/48875777-matura-z-rela
cji-wypracowanie-gdy-je-znacznie-postawi-263-
Reply bitHaitly
2:33 PM on June 11, 2021 
purchase cialis online cheap
Reply Jamoscef
10:40 PM on June 11, 2021 
Nicely put, Cheers!
https://topessaywritinglist.com/
someone write my essay
https://bestessayseducationusa.com/
college common application essay
https://essayextra.com/
college essay thesis
https://scoringessays.com/
legal essay writing
https://enhs.webs.com/apps/guestbook/
Reply Jamoscef
2:57 AM on June 14, 2021 
Awesome write ups. Cheers!
https://definitionessays.com/
argumentative essay about college
https://englishessayhelp.com/
best cheap essay writing service
https://essaypromaster.com/
online essay writing help
https://writingthesistops.com/
starting college essay
https://melissaspoetry.webs.com/apps/guestbook/
Reply bitHaitly
8:46 PM on June 17, 2021 
prednisone without prescription